CAM SANAYİ

Reflekte Camlar
Üzerinde yansıtmalı bir güneş kontrol kaplaması bulunduran camlardır. Floot hattında camın bir yüzüne lvc prosesiyle günüş rengi yansıtmalı bir güneş kontrol kaplama yapılmak suretiyle üretilen camlardan oluşmakta olup tüm bu çeşitler kaplamalı olarak temperlenebilir. Mavi, yeşil, füme, ve bronz renklerde bulunmaktadır.

Lamine Camlar
İki veya daha fazla cam plakanın, ısı ve basınç altında özel bağlayıcı PVB veya EVA tabakaları yardımıyla, birleştirilmesi sonucu elde edilir. Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak, dışarıdan gelecek darbelere karşı can ve malın korunması amacıyla kullanılır. Kaza nedeniyle oluşabilecek yaralanmaları engeller.

Vitrinler
Çatı ve tavan camları
Alışveriş merkezleri
Rüzgarlıklar
Korkuluklar
İç bölme panoları
Müzeler banka şubeleri, polis merkezleri ve askeri kurumlar, güvenlik kulübeleri

Temperli Camlar
Temperleme işlemi, cama yaklaşık 4-5 kat mukavemet kazandırmak amacıyla, camın erime sıcaklığına yakın bir dereceye kadar ısıtılıp sonra aniden soğutulma işlemidir. Temperleme sonucu camın dayanıklılığı ve gerilimlere karşı direnci artar. Düz cama göre darbelere karşı yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olan temperli cam, kırıldığı zaman küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak yaralanma risklerini azaltan emniyet camıdır.

Cam dış cephe sistemleri
Cam kapılar
Müzeler banka şubeleri, polis merkezleri ve askeri kurumlar, güvenlik kulübeleri

Isı Yalıtımlı Camlar
Isı yalıtımlı camlar, iki yada daha fazla cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşan yalıtımlı camdır.

Standart ısı yalıtımlı cam ürünleri
Isı ve güneş kontrolü sağlayan cam ürünleri
Reflektif ısı yalıtımlı cam ürünleri
Her tür giydirme ce silikon cephe, kasetli sistem ısı yalıtımlı cam ürünleri

Endüstriyel Camlar
Isıya Dayanıklı Cam Ürünler
Balkon Koruma Camları
Duşakabin Camları
Aydınlatma Camları


En Son Eklenenler
DUŞAKABİN
OFİS CAM BÖLME
VİTRİN CAMLAMA
CAM KAPI
KIŞ BAHÇESİ VE CAM TERAS
CAM SANAYİ